UPOZORNĚNÍ: Z důvodu celozávodní dovolené mincovny, budou výrobky české produkce dostupné až od 14.8.2022. Investiční zlato a stříbro je nadále běžně dostupné.
Mincovna

  Pražská mincovna na Slovensku Prodejna Pražské Mincovny Aupark Bratislava


PRAŽSKÁ MINCOVNA - PREDAJŇA BRATISLAVA, DUNAJSKÁ ULICA 68.

Otvorili sme novú špecializovanú predajňu Pražskej mincovne v Bratislave. Prezrite si to najlepšie z našej ponuky v dôstojnom prostredí originálnej predajnej expozície počas Vašej návštevy v Bratislave. Predajňa je bohato zásobená a ponúkne Vám široký výber mincí zo slovenskej, českej i svetovej produkcie. Náš personál Vás ochotne zoznámi s novinkami a ďalšími zaujímavými titulmi v našom širokom sortimente. Nakúpite u nás za výhodných podmienok aj investičné zlato. Predávame tiež švajčiarske zlaté zliatky a investičné mince.

Darčekové medailóny z rýdzeho zlata a rýdzeho striebra

Zlato je vhodný darček k narodeniu dieťaťa, k svadbe, k významnému životnému jubileu. Môžete ho venovať svojim blízkym rovnako ako významným obchodným partnerom. Medaily sú atraktívnym darčekom aj vďaka našej bohatej ponuke. Určite si aj Vy vyberiete darček, ktorý zaručene poteší.

Priamy predaj investičného zlata

Zlato bolo vždy spoľahlivým prostriedkom pre bezpečné uloženie úspor. V každej dobe. Za všetkých okolností. Využite aj Vy príležitosť zabezpečiť si svoje vlastné zlaté rezervy. Nakupujte investičné zlaté medaily, mince, alebo tehly pravidelne vo veľkosti a v cene, ktorá vyhovuje Vašim potrebám.

Slovenské i české mince pre zberateľov

Slovenské, ale aj české strieborné mince sú medzi zberateľmi obľúbené nie len pre svoju finančnú dostupnosť, ale aj pre svoju krásu a remeselnú dokonalosť. U nás nakúpite tieto mince za výhodnú cenu. Príďte si vybrať nový prírastok do svojej zbierky. V predajni na Dunajskej ul. 68 nájdete aj odbornú literatúru, katalógy mincí a zakúpite u nás aj jediný český špecializovaný časopis pre numizmatikov: Mince a Bankovky.

Svetová numizmatika v Bratislave

Z našej širokej ponuky viac ako 3500 mincí razených v popredných svetových mincovniach, tu predstavujeme tie najpútavejšie. Tovar odoberáme tiež od Viedenskej mincovne, Mincovne USA, Kanadskej, Austrálskej aj Britskej kráľovskej mincovne, Parížskej mincovne, Českej mincovne, Slovenskej mincovne, Českej národnej banky, Národnej banky Slovenska a švajčiarskych rafinérov zlatých zliatkov.

Príďte sa k nám pozrieť. Radi Vás zoznámime s možnosťou investície do zlata a poradíme Vám aj pri výbere darčekov pre Vašich obchodných partnerov.

Srdečne vás pozývame na návštevu ...


Prodejna Pražské Mincovny Aupark Bratislava   

Prodejna Pražské Mincovny Aupark Bratislava

Prodejna Pražské Mincovny Aupark Bratislava

   
www.prazska-mincovna.sk - Investičné zlaté a strieborné zliatky. ©2011-2021 Pražská mincovňa a.s. slovenská spoločnosť so sídlom Praha 46, 985 11 Halič Slovensko.